Jako nowoczesna firma, oferujemy Państwu szeroki zakres usług w zakresie chłodnictwa, klimatyzacji oraz wentylacji, we wszelkich dostępnych technologiach. Pracujemy nie tylko na urządzeniach tradycyjnych, ale również tych najnowszych, które dopiero zawitały na nasz rynek. Świadczymy usługi kompleksowe, a dzięki współpracy z projektantami, architektami oraz dostawcami materiałów nasi klienci mają pewność, że realizowane przez nas prace będą wykonane rzetelnie, dobrze, terminowo i w konkurencyjnych cenach.

Przez lata istnienia, zbudowaliśmy solidną pozycję na rynku i zyskali miano rzetelnej firmy, która dzięki swojemu doświadczeniu jest w stanie spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Od początku swojej działalności firma zrealizowała kilkaset różnego typu obiektów w Polsce i za granicą ( w tym placówki handlowe, sklepy, czy supermarkety, chłodnie, mroźnie, przechowalnie oraz kompleksowe instalacje dla przemysłu spożywczego i przetwórczego. Dzisiaj firma MAX Cool należy do uznanych firm w branży chłodnictwa, klimatyzacji i wentylacji oferującej najwyższą, jakość usług. Zapraszamy do współpracy.


Chłodnictwo, Klimatyzacja i Instalacje Przemysłowe
Firma Max-Cool prowadzi kompleksową działalność w zakresie chłodnictwa dla przemysłu, która obejmuje projektowanie, dostawę i wykonawstwo zarówno nowych obiektów wolnostojących jak i przystosowanie obiektów już istniejących dla potrzeb określonych funkcji. Wykonujemy budynkki na bazie lekkiej płyty warstwowej na konstrukcji stalowej, spełniającej wymogi UE. W oparciu o nasze doświadczenie, realizujemy projekty zapewniając jednocześnie kompleksową obsługę w zakresie wyposażenia i instalacji - od projektu, poprzez dostawę, aż do momentu oddania inwestorowi kompletnej i działajacej instalacji chłodniczej.We współpracy z architekatmi przedstawiamy rozwiązania pozwalają nie tylko na wykorzystanie nowoczesnych urządzeń, ale co równie ważne nadanie nowemu obiektowi funkcjonalnego, nowoczesnego i estetycznego wyglądu.


Klimatyzacja i Wentylacja - Projektowanie i Montaż
Nasza firma zajmuje się projektowaniem i wykonawstwem układów klimatyzacyjnych w obiektach małych i dużych zarówno dla klientów indywidualnych jak i do obiektów o charakterze przemysłowym. Zgodnie z życzeniem Inwestora, obiekt zostaje wyposażony najlepszy możliwy system klimatyzacyjny lub wentylacyjny w rozsądnej cenie. Realizujemy projekt instalacji o charakterze specjalnym, która będzie wykorzystywana podczas badań, w laboratoriach etc. ( np. dla Uniwersytetu rolniczego w Krakowie). Nie ma znaczenia, czy chcieli by Państwo wyposażyć w urządzenia sklep, restaurację, biuro czy halę produkcyjną. Montowane przez nas urządzenia zawsze dostosowujemy do parametrów technicznych i przeznaczenia obiektu zapewniając Państwu konkurencyjne ceny oraz stały gwarancyjny i pogwarancyjny serwis urządzeń i instalacji.


Chłodnictwo, Klimatyzacja i Instalacje Komercyjne
Firma Max-cool zajmuje się Projektowaniem układów i ciągów chłodniczych, dostawa, montaż oraz serwis kompleksowych systemów chłodniczych dla wszelkiego rodzaju placówek handlowych oraz klientów indywidualnych. Pełnimy rolę doradcy w wyborze urządzeń, ułatwiamy zakup po korzystnych warunkach oraz tworzymy niekonwencjonalne rozwiązania w miejscach gdzie inne firmy mają trudności z podjęciem działań. Naszym celem jest aby poprzez użycie najlepszych materiałów i rozwiązań, jak również poprzez regularne konserwacje, wyeliminować ryzyko wystąpienia jakichkolwiek usterek i awarii jednak nie wszystkie instalacje, projektowała i budowała Nasza firma.


Serwis, Monitoring, Kontrola Urządzeń i Instalacji
Firma Max-Cool, wychodząc naprzeciw potrzebom Klientów świadczy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny dla wszelkich urządzeń chłodniczych. Sprawne działanie zespołu zapewnia utrzymanie urządzeń nad którymi sprawujemy kontrolę w najlepszym stanie, a doskonały kontakt i elastyczne godziny pracy umożliwiają szybkie dotarcie do Klienta. Oferujemy swoim klientom monitoring pracy urządzeń - systemy alarmowe połączone z centrum oprogramowaniem i systemem komputerowym umożliwiając stałą kontrolę inwestycji. W zależności od potrzeb w system ten mogą zostać wyposażone wszystkie lub jedynie wybrane przez inwestora urządzenia chłodnicze. Monitoring ten umożliwia szybkie informowanie o stanie urządzeń, oraz informacje o ewentualnych problemach i awariach – dzięki czemu możliwa jest natychmiastowa reakcja techników i serwisantów.